High Frequency Inductor, 4.7 µH, 300 mA, Wirewound, 0.8 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQH2MCN4R7M02L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH2MCN4R7M02L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 4.7 µH, 300 mA, Wirewound, 0.8 ohm
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 806 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | LQH |
| Operating current | 300mA |
| Inductance | 4.7µH |
| Case - mm | 2016 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 60MHz |