Tootekood: LQH31MN100K03L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH31MN100K03L
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Series
  • Operating current
  • Inductance
  • Case - mm
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Q factor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1206; 10uH; 100mA; 2.5Ω; 3.2x1.6x1.8mm; ±10%
Mounting SMD
Resistance 2.5Ω
Case - inch 1206
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±10%
Series LQH
Operating current 100mA
Inductance 10µH
Case - mm 3216
Type of inductor wire
Resonant frequency 20MHz