High Frequency Inductor, 330 µH, 60 mA, 1210 [3225 Metric], Wirewound, 10 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQH32CN331K23L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH32CN331K23L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 330 µH, 60 mA, 1210 [3225 Metric], Wirewound, 10 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 13Ω |
| Case - inch | 1210 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±10% |
| Series | LQH |
| Operating current | 60mA |
| Inductance | 330µH |
| Case - mm | 3225 |
| Type of inductor | wire |