Inductor: wire; SMD; 1210; 10uH; 190mA; 1.8Ω; Q: 35; 20MHz; -25÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQH32MN100J23L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH32MN100J23L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1210; 10uH; 190mA; 1.8Ω; Q: 35; 20MHz; -25÷85°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.8Ω |
| Case - inch | 1210 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±5% |
| Series | LQH |
| Operating current | 190mA |
| Inductance | 10µH |
| Case - mm | 3225 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 20MHz |
| Q factor | 35 |