High Frequency Inductor, 22 µH, LQH32MN_23 Series, 150 mA, 1210 [3225 Metric], Wirewound, 2.8 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQH32MN220J23L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH32MN220J23L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 22 µH, LQH32MN_23 Series, 150 mA, 1210 [3225 Metric], Wirewound, 2.8 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.8Ω |
| Case - inch | 1210 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±5% |
| Series | LQH |
| Operating current | 150mA |
| Inductance | 22µH |
| Case - mm | 3225 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 14MHz |
| Q factor | 35 |