LQH32MN470K23L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH32MN470K23L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 47 µH, 100 mA, Unshielded, LQH32MN_23 Series, 3.2mm x 2.5mm x 2mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 4.3Ω |
| Case - inch | 1210 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±10% |
| Series | LQH |
| Operating current | 100mA |
| Inductance | 47µH |
| Case - mm | 3225 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 11MHz |