Inductor: wire; SMD; 1210; 10uH; 325mA; 0.408Ω; 35MHz; ±5%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQH32NH100J23L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH32NH100J23L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1210; 10uH; 325mA; 0.408Ω; 35MHz; ±5%
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1210 |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±5% |
| Series | LQH |
| Operating current | 325mA |
| Inductance | 10µH |
| Case - mm | 3225 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 35MHz |
| Q factor | 35 |