High Frequency Inductor, 10 µH, LQH32P_NC Series, 900 mA, 1210 [3225 Metric], Wirewound, 0.295 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQH32PN100MNCL
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH32PN100MNCL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 10 µH, LQH32P_NC Series, 900 mA, 1210 [3225 Metric], Wirewound, 0.295 ohm
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1210 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | LQH |
| Operating current | 900mA |
| Inductance | 10µH |
| Case - mm | 3225 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 30MHz |