High Frequency Inductor, 22 µH, LQH32P_NC Series, 550 mA, 1210 [3225 Metric], Wirewound, 0.685 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQH32PN220MNCL
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH32PN220MNCL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 22 µH, LQH32P_NC Series, 550 mA, 1210 [3225 Metric], Wirewound, 0.685 ohm
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1210 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | LQH |
| Operating current | 550mA |
| Inductance | 22µH |
| Case - mm | 3225 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 20MHz |