High Frequency Inductor, 3.3 µH, LQH32PN Series, 1.25 A, 1210 [3225 Metric], Shielded, 0.12 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQH32PN3R3NN0L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH32PN3R3NN0L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 3.3 µH, LQH32PN Series, 1.25 A, 1210 [3225 Metric], Shielded, 0.12 ohm
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1210 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±30% |
| Series | LQH |
| Operating current | 1.2A |
| Inductance | 3.3µH |
| Case - mm | 3225 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 50MHz |