Tootekood: LQH43MN221K03L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH43MN221K03L
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Series
  • Operating current
  • Inductance
  • Case - mm
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
  • Q factor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1812; 220uH; 110mA; 5.4Ω; 4.5x3.2x2.6mm; ±10%
Mounting SMD
Resistance 5.4Ω
Case - inch 1812
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±10%
Series LQH
Operating current 110mA
Inductance 220µH
Case - mm 4532
Type of inductor wire
Resonant frequency 4.5MHz