Inductor: wire; SMD; 1812; 470uH; 80mA; 11.8Ω; 4.5x3.2x2.6mm; ±10%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQH43MN471K03L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH43MN471K03L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1812; 470uH; 80mA; 11.8Ω; 4.5x3.2x2.6mm; ±10%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 11.8Ω |
| Case - inch | 1812 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±10% |
| Series | LQH |
| Operating current | 80mA |
| Inductance | 470µH |
| Case - mm | 4532 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 3MHz |
| Q factor | 40 |