Wirewound Inductor, 180 µH, 4.08 ohm, 5 MHz, 110 mA, 1812 [4532 Metric], LQH43NH_03
Kordarv:
500.0
Minimum quantity:
500.0
Tootekood:
LQH43NH181J03L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH43NH181J03L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wirewound Inductor, 180 µH, 4.08 ohm, 5 MHz, 110 mA, 1812 [4532 Metric], LQH43NH_03
| Mounting | SMD |
| Resistance | 3.4Ω |
| Case - inch | 1812 |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±5% |
| Series | LQH |
| Operating current | 110mA |
| Case - mm | 4532 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 5MHz |