High Frequency Inductor, 1 µH, LQH43P_26 Series, 3.4 A, 1812 [4532 Metric], Wirewound, 0.026 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQH43PN1R0N26L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH43PN1R0N26L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 1 µH, LQH43P_26 Series, 3.4 A, 1812 [4532 Metric], Wirewound, 0.026 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 31.2mΩ |
| Case - inch | 1812 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±30% |
| Series | LQH |
| Operating current | 3.3A |
| Inductance | 1µH |
| Case - mm | 4532 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 100MHz |