Inductor: wire; SMD; 1515; 6.8uH; 1500mA; 0.12Ω; 30MHz; ±20%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQH44PH6R8MPRL
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH44PH6R8MPRL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1515; 6.8uH; 1500mA; 0.12Ω; 30MHz; ±20%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 120mΩ |
| Case - inch | 1515 |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | LQH |
| Operating current | 1.5A |
| Inductance | 6.8µH |
| Case - mm | 4040 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 30MHz |