Tootekood: LQH44PN100MP0L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH44PN100MP0L
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Series
  • Operating current
  • Inductance
  • Case - mm
  • Type of inductor
  • Resonant frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1515; 10uH; 1150mA; 0.16Ω; 4x4x1.65mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 160mΩ
Case - inch 1515
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Series LQH
Operating current 1.15A
Inductance 10µH
Case - mm 4040
Type of inductor wire
Resonant frequency 25MHz