Inductor: wire; SMD; 1515; 1uH; 2450mA; 30mΩ; 4x4x1.65mm; ±30%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQH44PN1R0NP0L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH44PN1R0NP0L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1515; 1uH; 2450mA; 30mΩ; 4x4x1.65mm; ±30%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 30mΩ |
| Case - inch | 1515 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±30% |
| Series | LQH |
| Operating current | 2.45A |
| Inductance | 1µH |
| Case - mm | 4040 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 90MHz |