Tootekood: LQH44PN1R0NP0L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH44PN1R0NP0L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1515; 1uH; 2450mA; 30mΩ; 4x4x1.65mm; ±30%
Mounting SMD
Resistance 30mΩ
Case - inch 1515
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±30%
Series LQH
Operating current 2.45A
Inductance 1µH
Case - mm 4040
Type of inductor wire
Resonant frequency 90MHz