Inductor: wire; SMD; 1515; 22uH; 790mA; 0.37Ω; 4x4x1.65mm; ±20%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQH44PN220MP0L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH44PN220MP0L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1515; 22uH; 790mA; 0.37Ω; 4x4x1.65mm; ±20%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 370mΩ |
| Case - inch | 1515 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | LQH |
| Operating current | 790mA |
| Inductance | 22µH |
| Case - mm | 4040 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 17MHz |