Tootekood: LQH44PN220MP0L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH44PN220MP0L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1515; 22uH; 790mA; 0.37Ω; 4x4x1.65mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 370mΩ
Case - inch 1515
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Series LQH
Operating current 790mA
Inductance 22µH
Case - mm 4040
Type of inductor wire
Resonant frequency 17MHz