Inductor: wire; SMD; 1515; 2.2uH; 1800mA; 49mΩ; 4x4x1.65mm; ±20%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQH44PN2R2MP0L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH44PN2R2MP0L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1515; 2.2uH; 1800mA; 49mΩ; 4x4x1.65mm; ±20%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 49mΩ |
| Case - inch | 1515 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | LQH |
| Operating current | 1.8A |
| Inductance | 2.2µH |
| Case - mm | 4040 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 70MHz |