Tootekood: LQH44PN2R2MP0L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH44PN2R2MP0L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1515; 2.2uH; 1800mA; 49mΩ; 4x4x1.65mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 49mΩ
Case - inch 1515
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Series LQH
Operating current 1.8A
Inductance 2.2µH
Case - mm 4040
Type of inductor wire
Resonant frequency 70MHz