Tootekood: LQH44PN4R7MP0L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH44PN4R7MP0L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1515; 4.7uH; 1700mA; 80mΩ; 4x4x1.65mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 80mΩ
Case - inch 1515
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Series LQH
Operating current 1.7A
Inductance 4.7µH
Case - mm 4040
Type of inductor wire
Resonant frequency 40MHz