LQH4N820K04
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH4N820K04
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 82uH; 170mA; 2.2Ω; 4.5x3.2x2.6mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.2Ω |
| Operating current | 170mA |
| Body dimensions | 4.5x3.2x2.6mm |
| Inductance | 82µH |