Inductor: wire; SMD; 2220; 10uH; 1700mA; 0.093Ω; 5.7x5x4.7mm; ±20%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQH55DN100M03L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQH55DN100M03L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2220; 10uH; 1700mA; 0.093Ω; 5.7x5x4.7mm; ±20%
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 2220 |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | LQH |
| Operating current | 1.7A |
| Inductance | 10µH |
| Case - mm | 5750 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 20MHz |