Inductor: ceramic; SMD; 0603; 10uH; 300mA; 1.37Ω; 32MHz; ±20%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQM18DH100M70L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQM18DH100M70L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ceramic; SMD; 0603; 10uH; 300mA; 1.37Ω; 32MHz; ±20%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.37Ω |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | LQM |
| Operating current | 300mA |
| Inductance | 10µH |
| Case - mm | 1608 |
| Resonant frequency | 32MHz |