Inductor: ferrite; SMD; 0603; 2.2nH; 120mA; 0.52Ω; ftest: 1MHz; ±20%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQM18FN2R2M00D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQM18FN2R2M00D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 0603; 2.2nH; 120mA; 0.52Ω; ftest: 1MHz; ±20%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 520mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | LQM |
| Operating current | 120mA |
| Inductance | 2.2nH |
| Case - mm | 1608 |
| Resonant frequency | 80MHz |