High Frequency Inductor, Multilayer, LQM18PN Series, 1 µH, ± 20 %, 1608 mm, 0.25 Ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQM18PN1R0MGHD
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQM18PN1R0MGHD
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, Multilayer, LQM18PN Series, 1 µH, ± 20 %, 1608 mm, 0.25 Ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 250mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | LQM |
| Operating current | 1.05A |
| Inductance | 1µH |
| Case - mm | 1608 |
| Resonant frequency | 100MHz |