High Frequency Inductor, 3.3 µH, LQM18PN_FR Series, 700 mA, 0603 [1608 Metric], Multilayer
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQM18PN3R3MFRL
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQM18PN3R3MFRL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 3.3 µH, LQM18PN_FR Series, 700 mA, 0603 [1608 Metric], Multilayer
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | LQM |
| Operating current | 700mA |
| Inductance | 3.3µH |
| Case - mm | 1608 |
| Resonant frequency | 60MHz |