High Frequency Inductor, Multilayer, LQG18PZ Series, 2.2 µH, ± 20 %, 1608 mm, 0.47 Ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQM18PZ2R2MFHD
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQM18PZ2R2MFHD
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, Multilayer, LQG18PZ Series, 2.2 µH, ± 20 %, 1608 mm, 0.47 Ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 470mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | LQM |
| Operating current | 700mA |
| Inductance | 2.2µH |
| Case - mm | 1608 |
| Resonant frequency | 80MHz |