Inductor: ferrite; SMD; 0805; 15uH; 250mA; 1.235Ω; 24MHz; ±20%; LQM
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQM21DH150M70L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQM21DH150M70L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ferrite; SMD; 0805; 15uH; 250mA; 1.235Ω; 24MHz; ±20%; LQM
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 805 |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | LQM |
| Operating current | 250mA |
| Inductance | 15µH |
| Case - mm | 2012 |
| Resonant frequency | 24MHz |