High Frequency Inductor, 47 µH, LQM21DH_70 Series, 200 mA, 0805 [2012 Metric], Multilayer, 2.99 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQM21DH470M70L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQM21DH470M70L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 47 µH, LQM21DH_70 Series, 200 mA, 0805 [2012 Metric], Multilayer, 2.99 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.99Ω |
| Case - inch | 805 |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | LQM |
| Operating current | 200mA |
| Inductance | 47µH |
| Case - mm | 2012 |
| Resonant frequency | 12MHz |