High Frequency Inductor, 1 µH, LQM21PN Series, 0805 [2012 Metric], Multilayer, 0.066 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQM21PN1R0NGRD
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQM21PN1R0NGRD
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 1 µH, LQM21PN Series, 0805 [2012 Metric], Multilayer, 0.066 ohm
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 805 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±30% |
| Series | LQM |
| Operating current | 1.3A |
| Inductance | 1µH |
| Case - mm | 2012 |
| Resonant frequency | 50MHz |