High Frequency Inductor, Multilayer, LQM21PNR Series, 0.47 µH, ± 20 %, 2012 mm, 0.15 Ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQM21PNR47MC0D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQM21PNR47MC0D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, Multilayer, LQM21PNR Series, 0.47 µH, ± 20 %, 2012 mm, 0.15 Ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 150mΩ |
| Case - inch | 805 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | LQM |
| Operating current | 1.1A |
| Inductance | 470nH |
| Case - mm | 2012 |
| Resonant frequency | 100MHz |