High Frequency Inductor, Multilayer, LQM21PZ Series, 4.7 µH, ± 20 %, 2012 mm, 0.288 Ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
LQM21PZ4R7MGRD
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQM21PZ4R7MGRD
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, Multilayer, LQM21PZ Series, 4.7 µH, ± 20 %, 2012 mm, 0.288 Ohm
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 805 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | LQM |
| Operating current | 800mA |
| Inductance | 4.7µH |
| Case - mm | 2012 |
| Resonant frequency | 30MHz |