High Frequency Inductor, Multilayer, LQM2HPN Series, 3.3 µH, ± 20 %, 2520 mm, 0.2 Ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
LQM2HPN3R3MGCL
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQM2HPN3R3MGCL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, Multilayer, LQM2HPN Series, 3.3 µH, ± 20 %, 2520 mm, 0.2 Ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 200mΩ |
| Case - inch | 1008 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | LQM |
| Operating current | 1A |
| Inductance | 3.3µH |
| Case - mm | 2520 |
| Resonant frequency | 30MHz |