High Frequency Inductor, 1 µH, LQM31PN Series, 1.2 A, 1206 [3216 Metric], Multilayer, 0.12 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQM31PN1R0M00L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQM31PN1R0M00L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 1 µH, LQM31PN Series, 1.2 A, 1206 [3216 Metric], Multilayer, 0.12 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 150mΩ |
| Case - inch | 1206 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | LQM |
| Operating current | 1.2A |
| Inductance | 1µH |
| Case - mm | 3216 |
| Resonant frequency | 60MHz |