High Frequency Inductor, 2.2 µH, LQM31PN Series, 900 mA, 1206 [3216 Metric], Multilayer, 0.19 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQM31PN2R2M00L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQM31PN2R2M00L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 2.2 µH, LQM31PN Series, 900 mA, 1206 [3216 Metric], Multilayer, 0.19 ohm
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1206 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | LQM |
| Operating current | 900mA |
| Inductance | 2.2µH |
| Case - mm | 3216 |
| Resonant frequency | 40MHz |