High Frequency Inductor, 470 nH, LQM31PN_00 Series, 1.4 A, 1206 [3216 Metric], Multilayer
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQM31PNR47M00L
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQM31PNR47M00L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 470 nH, LQM31PN_00 Series, 1.4 A, 1206 [3216 Metric], Multilayer
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1206 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Series | LQM |
| Operating current | 1.4A |
| Inductance | 470nH |
| Case - mm | 3216 |
| Resonant frequency | 80MHz |