High Frequency Inductor, 15 nH, LQP03TN_02 Series, 250 mA, 0201 [0603 Metric], Thin Film, 0.7 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQP03TN15NH02D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQP03TN15NH02D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 15 nH, LQP03TN_02 Series, 250 mA, 0201 [0603 Metric], Thin Film, 0.7 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 700mΩ |
| Case - inch | 201 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±3% |
| Series | LQP |
| Operating current | 250mA |
| Inductance | 15nH |
| Case - mm | 603 |
| Resonant frequency | 2.6GHz |
| Q factor | 12 |