Inductor: ceramic; SMD; 0201; 18nH; 200mA; 0.8Ω; 2200MHz; ±3%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQP03TN18NH02D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQP03TN18NH02D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: ceramic; SMD; 0201; 18nH; 200mA; 0.8Ω; 2200MHz; ±3%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 800mΩ |
| Case - inch | 201 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±3% |
| Series | LQP |
| Operating current | 200mA |
| Inductance | 18nH |
| Case - mm | 603 |
| Resonant frequency | 2.2GHz |
| Q factor | 12 |