High Frequency Inductor, 33 nH, LQP03TN Series, 120 mA, 0201 [0603 Metric], Thin Film, 2.95 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQP03TN33NJ02D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQP03TN33NJ02D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 33 nH, LQP03TN Series, 120 mA, 0201 [0603 Metric], Thin Film, 2.95 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.95Ω |
| Case - inch | 201 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±5% |
| Series | LQP |
| Operating current | 120mA |
| Inductance | 33nH |
| Case - mm | 603 |
| Resonant frequency | 1.7GHz |