High Frequency Inductor, AEC-Q200, 10 nH, LQW15AN_0Z Series, 500 mA, 0402 [1005 Metric], Wirewound
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
LQW15AN10NG0ZD
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQW15AN10NG0ZD
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, AEC-Q200, 10 nH, LQW15AN_0Z Series, 500 mA, 0402 [1005 Metric], Wirewound
| Mounting | SMD |
| Resistance | 170mΩ |
| Case - inch | 402 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±2% |
| Series | LQW |
| Operating current | 500mA |
| Inductance | 10nH |
| Case - mm | 1005 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 5.5GHz |