High Frequency Inductor, 10 nH, LQW15AN_80 Series, 1.4 A, 0402 [1005 Metric], Wirewound, 0.081 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQW15AN10NG80D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQW15AN10NG80D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 10 nH, LQW15AN_80 Series, 1.4 A, 0402 [1005 Metric], Wirewound, 0.081 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 81mΩ |
| Case - inch | 402 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±2% |
| Series | LQW |
| Operating current | 1.4A |
| Inductance | 10nH |
| Case - mm | 1005 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 6GHz |
| Q factor | 31 |