High Frequency Inductor, 18 nH, LQW15AN_00 Series, 370 mA, 0402 [1005 Metric], Unshielded, 0.27 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQW15AN18NH00D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQW15AN18NH00D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 18 nH, LQW15AN_00 Series, 370 mA, 0402 [1005 Metric], Unshielded, 0.27 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 270mΩ |
| Case - inch | 402 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±3% |
| Series | LQW |
| Operating current | 370mA |
| Inductance | 18nH |
| Case - mm | 1005 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 4.5GHz |
| Q factor | 25 |