Inductor: wire; SMD; 0402; 20nH; 370mA; 0.27Ω; 4GHz; ±2%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQW15AN20NG00D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQW15AN20NG00D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0402; 20nH; 370mA; 0.27Ω; 4GHz; ±2%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 270mΩ |
| Case - inch | 402 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±2% |
| Series | LQW |
| Operating current | 370mA |
| Case - mm | 1005 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 4GHz |
| Q factor | 25 |