High Frequency Inductor, 27 nH, LQW15AN_80 Series, 680 mA, 0402 [1005 Metric], Wirewound, 0.288 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10000.0
Tootekood:
LQW15AN27NG80D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQW15AN27NG80D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 27 nH, LQW15AN_80 Series, 680 mA, 0402 [1005 Metric], Wirewound, 0.288 ohm
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 402 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±2% |
| Series | LQW |
| Operating current | 680mA |
| Inductance | 27nH |
| Case - mm | 1005 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 4GHz |
| Q factor | 30 |