High Frequency Inductor, 5.1 nH, LQW15AN Series, 600 mA, 0402 [1005 Metric], Unshielded, 0.12 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQW15AN5N1B00D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQW15AN5N1B00D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 5.1 nH, LQW15AN Series, 600 mA, 0402 [1005 Metric], Unshielded, 0.12 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 120mΩ |
| Case - inch | 402 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Series | LQW |
| Operating current | 600mA |
| Case - mm | 1005 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 8GHz |
| Q factor | 25 |