High Frequency Inductor, 8.2 nH, LQW15AN_00 Series, 540 mA, 0402 [1005 Metric], Unshielded
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQW15AN8N2J00D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQW15AN8N2J00D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 8.2 nH, LQW15AN_00 Series, 540 mA, 0402 [1005 Metric], Unshielded
| Mounting | SMD |
| Resistance | 140mΩ |
| Case - inch | 402 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±5% |
| Series | LQW |
| Operating current | 540mA |
| Inductance | 8.2nH |
| Case - mm | 1005 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 5.5GHz |
| Q factor | 25 |