Inductor: wire; SMD; 0402; 120nH; 110mA; 2.66Ω; Q: 20; ftest: 100MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQW15ANR12J00D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQW15ANR12J00D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0402; 120nH; 110mA; 2.66Ω; Q: 20; ftest: 100MHz
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 402 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±5% |
| Series | LQW |
| Operating current | 110mA |
| Inductance | 120nH |
| Case - mm | 1005 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 1GHz |
| Q factor | 20 |