High Frequency Inductor, 12 nH, LQW18AN_10 Series, 750 mA, 0603 [1608 Metric], Wirewound, 0.071 ohm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQW18AN12NG10D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQW18AN12NG10D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele High Frequency Inductor, 12 nH, LQW18AN_10 Series, 750 mA, 0603 [1608 Metric], Wirewound, 0.071 ohm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 71mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±2% |
| Series | LQW |
| Operating current | 750mA |
| Inductance | 12nH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 5GHz |
| Q factor | 38 |