Inductor: wire; SMD; 0603; 18nH; 550mA; 0.16Ω; Q: 40; ftest: 100MHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQW18AN18NJ00D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQW18AN18NJ00D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0603; 18nH; 550mA; 0.16Ω; Q: 40; ftest: 100MHz
| Mounting | SMD |
| Resistance | 160mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±5% |
| Series | LQW |
| Operating current | 550mA |
| Inductance | 18nH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 5.5GHz |
| Q factor | 40 |