Inductor: wire; SMD; 0603; 24nH; 500mA; 0.21Ω; Q: 40; 3800MHz; ±2%; LQW
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LQW18AN24NG00D
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: LQW18AN24NG00D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0603; 24nH; 500mA; 0.21Ω; Q: 40; 3800MHz; ±2%; LQW
| Mounting | SMD |
| Resistance | 210mΩ |
| Case - inch | 603 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±2% |
| Series | LQW |
| Operating current | 500mA |
| Inductance | 24nH |
| Case - mm | 1608 |
| Type of inductor | wire |
| Resonant frequency | 3.8GHz |
| Q factor | 40 |